Are you from USA? Yes No
Tüm eyaletlere teklifleri!
Bu iş en son 281 Gün önce satın alındı
Mikroblogda 14 haberleri bulunmaktadır
3 İncelenmemiş iş fikri bulunmaktadır!
Yukarı çık
Bütçe
≤5.000 TL 10.000 TL 20.000 TL 30.000 TL 40.000 TL 50.000 TL 100.000 TL ≥200.000 TL
Dal
Gösteriliş ayarları
Arama yap

Aracınızı yıkatmanın en hızlı yolu Freewash artık Türkiye'de!

32 anlaşma imzalandı

Oto yıkamacılar için randevu oluşturan Rusya'nın başarılı IT projesi "Freewash", Türkiye temsilcilerini arıyor. Kullanıcı bazında mobil uygulama olarak çalışan "Freewash" yazılımının Türkiye temsilcisi olarak belirli bir şehirde veya bölgede bulunan oto yıkamacıları sisteme kaydedip, daha sonra diğer şehir ve bölgelere bayilik satabilirsiniz. "Freewash" temsilcisi olduğunuzda, Rusya'daki yönetim şirketinin bütün teknolojik altyapısı ve deneyimine sahip olacaksınız.

Başlangıç paketi
50.000 TL'den
Sürücülerin ve oto yıkamacıların hayatlarına konfor getiren mobil uygulama!

Talep gönder
0 (212) 900 33 55
İstanbul’daki telefon numaramız

Freewash, Türkiye temsilcilerine kazandıracak!

Gittikçe büyüyen şehirlerde artan otomobil sayısına paralel olarak oto yıkama servislerinde uzayan kuyrukların önüne geçmek için tasarlanan "Freewash" mobil uygulaması, müşterilerin oto yıkama rezervasyonu yapmasına yarayan çevrimiçi servis hizmetidir. 

Uygulama, akıllı telefonda interaktif harita kullanarak müşterinin uygun bir yer ve zamanda, konumuna, fiyatına ve servis aralığına göre kolayca uygun bir oto yıkamacı seçmesini sağlar. Müşteri, "Freewash" uygulaması sayesinde, kendisine uygun zaman ve yerde rezervasyonunu yapar ve beklemeden hizmet alır. Uygulama, "iOS", "Android" ve "Windows Phone" mobil işletim sistemleri ile uyumlu olup, herhangi bir akıllı telefon veya tablette rahatlıkla kullanılabilir. 

"Freewash" uygulaması ile dijital oto yıkama ağı oluşturup müşteriye hizmet sunma fikri, Şubat 2014'de ortaya çıktı. Araştırmacılar, farklı ülkelerdeki oto yıkamacılar ve araç sürücüleri ile görüşerek çok sayıda analitik çalışma gerçekleştirdi. Oto yıkamacı ve araç sürücülerinde bu tür bir hizmete ilişkin büyük bir ilginin ortaya çıkması üzerine, bu sefer yazılım mühendisleri kolları sıvadı ve böylece "Freewash" uygulaması hayata geçirilmiş oldu.

*Tanıtım malzemelerinin düzenleri başlangıç paketine dahil edilmiştir.

Uygulama, bugüne kadar onbinlerce kişi tarafından indirildi. Rusya ve Kazakistan'da bu hizmet ağına dahil olan 500'den fazla oto yıkamacı, günde ortalama 400'den fazla rezervasyonu karşılayabiliyor. Rusya'daki bir "Freewash" bayiinin aylık ortalama kazancı ise 13.235 TL'sını buluyor.

Oto yıkama rezervasyon sistemi Freewash nasıl çalışır?

Otomobil sahibi, uygulamayı açtığında, harita üzerinde seçtiği oto yıkamacıya olan uzaklık, otomatik olarak hesaplanarak kendisine bildirilir. "Freewash", oto sahibine aynı zamanda oto yıkamacının açık adresi ile maliyet, ek hizmetler, çalışma modu ve ödeme yöntemleri ile ilgili bilgileri de verir. Kullanıcı, uygulama üzerinde sisteme abone olan bütün oto yıkamacıları görebilir ve hepsi hakkında benzer bilgilere erişebilir.

Müşteri, "Kayıt ol"a tıkladığında, rezervasyon zamanını seçer ve böylece hizmeti almış olur. Müşteriye, 10 dakika içinde rezervasyon hakkında ücretsiz SMS gelir.

"Freewash" büyük şehirlerde hem araç sahiplerine hem de oto yıkamacılara büyük ölçüde zaman tasarrufu sağlar. Orta ölçekli şehirlerde de araç sahiplerinin daha konforlu hizmet almasına yardımcı olur.

*Müşteri sisteme kayıtlı olan bütün oto yıkamacıları görür ve isteğine göre seçimini yapar.

Artan otomobil sayısına paralel olarak oto yıkama talebinin kendiliğinden ortaya çıkmasıyla sessizce büyüyen bu yeni sektör için "Freewash", harika olanaklar sunmaktadır. Müşterilerini bu sistemle kolayca yakalayan oto yıkamacılarını ağ içerisinde bir araya getiren ve sisteme giriş yapanların sürekli ve düzenli kazanç elde etmesini sağlayan bayi, sadece küçük bir yatırım ve çabayla, başka hiç bir masraf yapmadan kolayca kazanç elde edebilir. "Freewash" personel çalıştırmayı veya ofis tutmayı gerektirmeyen, tamamen otomatik bir sistemdir. Bayinin tek yapması gereken şey, oto yıkama sahiplerini kendi bölgesindeki "Freewash" sistemine abone olmaya ikna etmek ve onlardan abonelik ücretini alarak sisteme dahil etmektir.

"Freewash" sistemi, bayi ve oto yıkamacılarına otomatik bir süreç içinde yeni müşteriler kazandıran veya mevcut müşterilerin sadakatini artırmak için yeni promosyon olanakları ve pazarlama araçları sunan tam teşekküllü bir CRM'dir. Sisteme dahil olan bayi ve oto yıkamacılar, müşteri tabanını her ay % 10 -15 oranında arttırır.

"Freewash" sistemi, temsilcileri ve oto yıkamacılarına otomatik bir süreç içinde yeni müşteriler kazandıran veya mevcut müşterilerin sadakatini arttırmak için yeni promosyon olanakları ve entegre pazarlama araçları sunan tam teşekküllü ve eksiksiz bir CRM'dir. Sisteme dahil olan oto yıkamacılar, küçük bir aylık ücret karşılığında ek reklam platformu, uygun muhasebe sistemi, müşterilere kayıt hakkında hatırlatma yapan çağrı merkezi, elektronik sadakat sistemi ile veritabanına kayıtlı müşterilerin telefon numaralarına sahip olur. 

Böylece sistemdeki bir işletme, müşteri tabanını her ay % 10 -15 oranında arttırır.

*Oto yıkama işletmeleri entegre pazarlama araçlarıyla tam teşekküllü CRM hizmeti almaktadır.

*Müşteri kendi takvimine göre rezervasyonunu oluşturur ve SMS ile teyit alır.

Freewash markasını Türkiye'de siz yönetin!

 

"Freewash" markasının bayilik paketini satın alarak ülke temsilcisi olmakla kalmazsınız, aynı zamanda bu başarılı IT projesinin ülke genelindeki çoğaltma hakkını da elde edersiniz. "Freewash", aynı anda iki tür kazanç alanında çalışmanıza ve iki gelir kaynağı elde etmenize imkan sağlar. Bu durumda kazanç sağlamak için sürekli bir arayış içinde kalıp yeni şeyler yaratmanıza gerek kalmayacak, ayrıca, "Freewash" ana yönetim şirketinin Rusya genelindeki bütün deneyimi de size aktarılmış olacaktır.

Birinci tür kazancınız, "Freewash" temsilcisi olarak Türkiye’de kendinize ait bölgedeki oto yıkamacılardan elde edilecektir. Örneğin, İstanbul’daki oto yıkamacıları "Freewash" sistemine dahil etmeniz, düzenli bir gelire kavuşma anlamına gelecektir. Yani, sisteme kaydı yapılmış her oto yıkama işletmesi üzerinden stabil bir gelire sahip olacaksınız.

İkinci tür kazancınız ise Türkiye’de "Freewash" yönetim şirketi olmanızdan kaynaklanacaktır. Böylece, kendi alt bayiliklerinizi açma hakkınız doğacaktır. Bu şekilde ülkenin diğer bölgelerindeki girişimcilere alt bayilikler satarak her ay lisans (royalty) ücreti alacak ve gelirinizi daha da yükseltmiş olacaksınız. Rusya'daki "Freewash" ana yönetim şirketi, size alt bayilerle çalışma deneyimini de aktaracak ve böylece çalışmanıza risk almadan başlamış olacaksınız.

*Oto yıkamacılar, uygun bir kişisel hesap aracılığıyla çalışır.

“Freewash” platformunun başlangıç paketine ek olarak, iş eğitimi (teknik bölüm, pazarlama gibi tüm dallarda), tanıtım malzemeleri ve dokümantasyon seti de verilmektedir. Tüm eğitim materyalleri Türkçe’ye çevirilmiştir ve teknik platform, ayrıca herhangi bir dile kolayca uyarlanabilir. 

Otomobil sayısındaki hızlı artış ve IT sektörünün muazzam büyümesi göz önüne alındığında, "Freewash"ın gelecek vaat eden ciddi bir iş olduğu görülmektedir. Sistemi kuran Rusya'daki ana yönetim şirketinin verilerine göre bir şehirde "Freewash"dan elde edilen aylık ortalama kazanç, 13.235 TL'dır (9 Kasım 2018 tarihli Ruble kuru itibarıyla).

Türkiye'de her alandaki mobil uygulamalar arasında henüz çok düşük rekabet söz konusudur. Böylece, "Freewash" mobil uygulama bayii olarak daha fazla kazanma şansınız, doğal olarak bulunmaktadır. Ayrıca, alt bayilikler açarak veya bayilik satışı yaparak daha fazla kazanacağınızı da göz önüne almalısınız. Sonuç olarak sadece Türkiye ile sınırlı olacaksınız.

Sizce de ilgi çekici, değil mi? O zaman diğer bölümlere bakalım! Bu bölümlerde, kâr hesaplamasını, lansman paketini ve projenin kurucusu Aleksandr Kokorin ile yapılan video röportajı izleyebilirsiniz.

 

Kar hesaplamasına geçiyoruz!

* Sonuçlar garanti değildir ve bireysel emeğinize bağlıdır.

 

"Freewash" yönetim şirketinin örnek çalışmaları ile kâr hesaplamaları, şöyledir:

* Sonuçlar garanti değildir ve bu işten kâr sağlamak, tamamen bireysel emeğinize bağlıdır.

Kazanç modelinizi bu adımda kendiniz oluşturabilirsiniz. Hesaplamaları kolaylaştırmak için her oto yıkamada 2 TL* bayi komisyonu aldığınızı varsayalım. 9 aylık çalışmanın sonunda sistem üzerinden her ay ortalama 9 000* başvuru geldiğini düşünelim. Toplam cironuz: Aylık 18.000* TL.

 

Aylık giderler: Lisans ücreti 900 TL*(%5 cironuzdan) + reklam giderleri 2.860* TL +  baskı işleri 40 TL* + iletişim 40 TL* = 4.920 TL*.

 

Net kâr: 18.000 TL* - 4.920 TL* = 14.088 TL* (aylık).

Vergiler her ülkede farklı olduğu için hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Başlangıç paketine ek olarak, pazarlama, baskı işleri vb. için yaklaşık 5.720 TL * yatırım yapmanız gerekir.

Diğer kazanç yöntemi yani alt bayi ağı oluşturarak lisans (royalty) geliri elde etmek için yapılan hesaplamalar ise şöyledir:

 

Bunun için Türkiye'yi 50 ekonomik bölgeye ayırdığımızı varsayıyoruz. Bir bölgeyi ortalama olarak 50.000 TL'ye satabilirsiniz. Buna göre, franchise satışından elde edeceğiniz potansiyel gelir,  2 .500.000 TL'dir. Ancak, İzmir, Bursa, Ankara gibi bazı bölgeler için 50.000 TL'den daha pahalı satış yapabilirsiniz. Bayilik ücreti için gereken tutarı kendiniz belirleyebilirsiniz.

 

Her ay bayiden cironun % 20'sini lisans ücreti (royalty) olarak aldığınızda, Rusya'daki ana  yönetim şirketine bu ücretin % 10’unu göndermeniz gerekir. Böylece kalan % 10'lik kısım, sizin olur. 50 alt bayiye ulaştıktan sonra her bir bayi 1.000 TL lisans ücreti öderse, alt bayilerden toplam 50 000 TL lisans ücreti kazancı elde etmiş olursunuz. Nasıl, iyi bir gelir kaynağı değil mi?

 

Nasıl başlanır

Hesaplamalar, yönetim şirketi tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarından çıkan verilerdir. Burada yer alan hesaplama sonuçları, iş başarısının vaadi değildir. İş başarısı, her zaman kendi çabanıza bağlıdır.

 

 

İşbirliğine başlamak için bizimle bir anlaşma yapmanız gerekmektedir. Eğitiminiz, bayilik sertifikası ücretinin ödenmesinden sonraki gün başlar. Başlangıç paketinin kalan bileşenleri 1-2 iş günü içinde sağlanır. Anlaşma imzalanan süre ile projenin hayata geçmesi arasında yaklaşık 1 haftalık bir süre vardır.

Başlangıç paketi içeriği (50.000 TL'den başlayan fiyatlarla):

  Freewash markası bölge temsilciliği, 

  Belirlenen bölgede münhasır olarak bayilik işletmesi açma hakkı,

  Alt bölgelerde bayilik açma hakkı,

  Eğitim,

  Elektronik ortamda reklam ve tanıtım materyalleri,

  Elektronik ortamda dökümantasyon; Ticari metin ve teklifler, sözleşme formları, işletme yapısı vb,

  Kişisel hesaplara ve SaaS servisine erişim, 

  Bayiye ait bölgenin Freewash resmi web sitesine eklenmesi,

  Bayiye ait bölgenin iOS ve Android işletim sistemi tabanlı "Freewash" uygulamasına eklenmesi.

Freewash” kurucularından Alexander Kokorin ile röportaj.

 

Hemen arayın!

0-212-900-33-55 (İstanbul)

 
Bizimle iletişime geçin!

 

İş hakkında yenilikler için mikroblogumuz

 
 
 
 
appstore   google play
Bonplan mobile sürümünü indir
Bu ve diğer istediğiniz iş fikirlerini takip edebilirsiniz
29-03-2019

Partnerimiz Raushan Syzdykova Almatı’da Freewash servisi için üç oto yıkamacısı ile anlaşma sağladı...

26-03-2019

“Freewash”, Kazakistan’ı fethetmeye devam ediyor. Projenin Semey’deki yeni temsilcisi Askar Aldyngurov oldu...

22-03-2019

Yarçallı’da Leila Khairullina ile de bir anlaşma sağladık.Leila proje hakkında, “Freewash, araç sahiplerinin rahatını artıracak ve sağladığı konforla güçlü rekabet oluşturacak...

19-03-2019

Sayat, bayiliği 2017 yılında satın aldı. Şu anda Oskemen’de “Freewash” servisi ile beş oto yıkamacısı işbirliği yapmakta.

15-03-2019

Azamat Bazylov, 2017 yılında “Freewash” bayiliğini aldı. Bugün ise franchise işinde çok aktif. Proje tüm ekip tarafından geliştirildi.

12-03-2019

Raushan Syzdykova, 2017 yılında “Freewash” ürününü satın aldı, bugün aktif olarak kentindeki işletmeleri bu uygulamaya bağladı...

08-03-2019

Deneyimli bir girişimci olan Elena, “Freewash”ın Karaganda’daki yeni temsilcisi oldu...

05-03-2019

Kazakistan şehirlerinde, her geçen gün “Freewash” oto yıkama online kayıt hizmeti çoğalmaktadır. Taldykorgan'dan Sergey, eğitimini tamamladıktan hemen sonra kentinde bu uygulamayı başlatmayı planlıyor.

01-03-2019

Ortağımız Azamat, daha önce “KOMNAA” danışmanlık paketimizi satın almıştı ancak kısa bir süre sonra “Freewash” Temsilciği ile de ilgilenmeye başladı...

26-02-2019

Ravşan, temsilcilik haklarını alarak Almatı şehrinde işe başladı. Ravşan, kendisinin de araç sahibi olması nedeniyle işe yönelik alaka düzeyine güveniyordu.