Are you from USA? Yes No
Tüm eyaletlere teklifleri!
Bu iş en son 379 Gün önce satın alındı
Mikroblogda 12 haberleri bulunmaktadır
3 İncelenmemiş iş fikri bulunmaktadır!
Yukarı çık
Bütçe
≤5.000 TL 10.000 TL 20.000 TL 30.000 TL 40.000 TL 50.000 TL 100.000 TL ≥200.000 TL
Dal
Gösteriliş ayarları
Arama yap

Kahve sever iş adamlarına Coffee Cup'tan benzersiz fırsat!

47 anlaşma imzalandı

"Coffee Cup", kahve işletmeleri için dijital kahve aboneliği sağlayan mobil uygulama işidir. Bu iş, temsilcilerine iki tür kazanç kapısı açmaktadır: Münhasır bir bölgedeki kahve işletmelerini projeye dahil etme ve ülkenin diğer bölgelerine alt bayilik satışı yoluyla gelir elde etme... Kurulum için gerekli her türlü teknik malzeme ve ayrıntı, lansman paketinde bulunmaktadır. Coffee Cup, 2015'den beri Rusya Federasyonu'nun 50 şehrinde yaklaşık 1.000 işletme ile Kazakistan, Beyaz Rusya ve Dubai’de başarıyla uygulanmaktadır.

Başlangıç paketi
50.000 TL'den
Megapopüler keyfe orijinal mobil servis!

Talep gönder
0 (212) 900 33 55
İstanbul’daki telefon numaramız

Coffee Cup, Türkiye temsilcilerini arıyor!

"Coffee Cup", kahve servisi yapan işletmelere abone olmak için kurulmuş bir sistem ve mobil uygulamadır. Kullanıcılar, "Coffee Cup" uygulamasını telefon veya tabletlerine yükleyerek kendilerine uygun bir "kahve aboneliği" seçer ve sisteme üye gözde işletmelerde keyifle kahvelerini içer. Bu sistemle kahve içmek, iki kez keyiflidir, çünkü abone olan kullanıcılar, %60’a varan indirimlerle istedikleri tür kahveyi, en kaliteli kahve sunan yerlerde içebilir.

Ucuz kahve içmek isteyenler için çok avantajlı indirimler sunan online abonelik sistemi "Coffee Cup" mobil uygulaması, bayilerine de kolay ve kapsamlı kazanç kapısı sunuyor. Rusya Federasyonu'nun 50 şehrinde yaklaşık 1.000 işletmede uygulanan bu sistem ile kullanıcılar, yüksek oranlı kahve indirimlerine kavuşurken, Rusya'da "Coffee Cup" uygulamasının bayiliğini yapan iş ortaklarımızın aylık kazancı ortalama 19.500 TL'sını buluyor.

 

*“Coffee Cup” nasıl çalışır?

"Coffee Cup" sistemi, tüketicilere 6 ay süreyle 6 farklı abonelik sunmaktadır. Aboneler, sadece bir kez ödeme yaparak altı ay boyunca en sevdikleri yerlerde favori içeceklerini içebilir. Sisteme üye tüm işletmelerde, abonelere kahve için tek bir fiyat sunulmaktadır. "Coffee Cup" sistemine dahil herhangi bir yerde kahvenize ayrıca ödeme yapmanıza gerek kalmadan, sadece telefona şifreyi girip seçilen içecekleri getirecek olan garsona göstermeniz yeterli.

Aboneler, uygulama içinde yer alan haritada sadece üye işletmeleri değil, bulunduğu şehirde kahve servisi yapan bütün işletmeleri görebilir. “Coffee Cup” kahve haritası, ayrıca, kullanıcılara yeni mekânlar keşfederek eğlenceli gezintiler yapma yolunu da açıyor.

*6 farklı abonelik şekli geliştirilmiştir.

"Coffee Cup" sisteminin yararları ve tüketiciye sağladığı kolaylıkları yanında, üye işletmelere de "devamlı müşteri garantisi" sağlamaktadır. Aslında “Coffee Cup", modern bir sadakat programıdır.

Sistemdeki aboneler, sağlanan indirimli fiyatı ödemektedir. Sistem, ziyaretçilerin sayısını, satılan kahve miktarını ve diğer yiyecekleri de bilgi olarak iletmekte, böylece kahve servisi veren kurumun popülaritesi artmakta ve bu işletmeler rekabet avantajı kazanmaktadır.

*Şehrinizin kahve haritası telefonunuzda!

Coffee Cup ülke temsilcisi olun, sizde kazanın!

"Coffee Cup" markasının bayilik paketini satın alarak ülke temsilcisi olmakla kalmazsınız, aynı zamanda bu başarılı IT projenin ülke genelinde ki çoğaltma hakkını da elde edersiniz.  "Coffee Cup", aynı anda iki tür kazanç alanında çalışmanıza ve iki gelir kaynağı elde etmenize imkan sağlar. Bu durumda kazanç sağlamak için sürekli bir arayış içinde kalıp yeni şeyler yaratmanıza gerek kalmayacak, ayrıca, "Coffee Cup" ana yönetim şirketinin Rusya genelindeki bütün deneyimi de size aktarılmış olacaktır.

"Coffee Cup" temsilcisi olarak, kahve işletmeleri ile anlaşmalar yapacağınız kendinize ait münhasır bir bölgeniz olacak. Örneğin, İstanbul'daki bağımsız kahve işletmeleri veya kahve zincirlerini hedef alarak çalışabilirsiniz. Birinci tür kazancınızın kaynağı, bu işletmeler olacaktır. Faaliyetlerle ilgili bütün teknik altyapı "Coffee Cup" yönetim şirketi tarafından size verilecektir. Sizin işiniz sadece kahve işletmelerini, restoranları, barları ve benzeri yerleri "Coffee Cup" servisine dahil etmekten ibaret olacaktır. Ortalama olarak abonelere satılan her bir kahve fincandan yaklaşık 2.5 TL kazanma garantiniz vardır. Ayrıca, çalışanları için toplu kahve alımı yapan kurumsal şirketler ile de anlaşıp kazancınızı daha da fazla katlamanız mümkün.

*Rusya’da 1.000’e yakın işletme “Coffee Cup” projesi ile çalışıyor.
 

İkinci tür kazancınız ise Türkiye’de "Coffee Cup" yönetim şirketi olmanızdan kaynaklanacaktır. Böylece, kendi alt bayiliklerinizi açma hakkınız doğacaktır. Bu şekilde ülkenin diğer bölgelerindeki girişimcilere alt bayilikler satarak her ay lisans (royalty) ücreti alacak ve gelirinizi daha da yükseltmiş olacaksınız. Rusya'daki "Coffee Cup" ana yönetim şirketi, size alt bayilerle çalışma deneyimini de aktaracak ve böylece çalışmanıza risk almadan başlamış olacaksınız.

"Coffee Cup" temsilcisi olmayı seçtiğinizde, başlangıç paketi olarak, “Android” ve “iOS” uyumlu iki uygulama alıyorsunuz. Teknik kısım tamamen Türkiye için uyarlanmıştır. "Coffee Cup" uygulamasında, para birimi olarak "Türk Lirası" kullanılır. Uygulama, farklı ülkelerdeki tüketici tercihlerinin özelliklerini de dikkate alır. Örneğin, Rusya'da aboneler çoğunlukla "americano, cappuccino" ve "espresso" tercih ederken, Türkiye için, uygulamaya "Türk kahvesi" ve "çay" gibi seçenekler de eklenebilir. Ayrıca kahve servisi sunan işletmeler de, aboneler için herhangi bir başka içecek seçebilir.

Uygulamanın eğitim, reklam malzemeleri, dokümantasyon seti, teknik - yasal destek ve daha pek çok seti de paket ile birlikte gelmektedir.

*Android ve iOS tabanlı uygulama, başlangıç paketiyle birlikte gelmektedir.

Bu popüler Rus uygulamasını satın alıp kurduğunuzda, kahve sevgisinin insanları nasıl birleştirdiğine de tanık olacaksınız.

Rusya'daki bir “Coffee Cup” bayilerinin aylık ortalama kazancı yaklaşık 19.500 TL'dır (7 Kasım 2018 tarihli Ruble kuru itibarıyla).

İlginç, değil mi? O halde diğer bölümlere de bakalım! Bu bölümlerde ayrıntılı kâr hesaplamasını, başlangıç paketi ve içeriği ile birlikte şirket kurucusu Anton Kazak Bey’in “Coffee Cup” uygulamasını ve özelliklerini anlattığı video blogumuzu göreceksiniz.

 

Kar hesaplamasına geçiyoruz!

* Sonuçlar garanti değildir ve bu işten kâr sağlamak, tamamen bireysel emeğinize bağlıdır.

 

"Coffee Cup" yönetim şirketinin örnek çalışmaları ile kâr hesaplamaları, şöyledir:

* Sonuçlar garanti değildir ve bu işten kâr sağlamak, tamamen bireysel emeğinize bağlıdır.

Kullanıcıların "Coffee Cup" ile aldıkları içeceğin ortalama maliyeti 6.5 TL’dir, bundan kazancınız 2.5 TL olacaktır. Bir işletmede ortalama 200 kahve satılmaktadır. Böylelikle bir işletmeden toplam 500 TL kazancınız olmaktadır.

Örneğin, St. Petersburg ve Krasnador bayileri servisimize 120 işletme abone etmiştir. 60 işletme abone ettiğinizde ise aylık 30.000 TL cironuz olacaktır. Hizmete sınırsız sayıda işletme bağlayabilirsiniz. Kahve servisi veren işletmeler dışındaki kurumların, çalışanları için alacağı abonelikler de ek geliriniz olacaktır.

Aylık giderler: Lisans ücreti 3.000 TL (Cironun % 10'u) + Sosyal medya reklam giderleri 405 TL + Ulaşım ve iletişim 490 TL + sosyal ağ yönetimi 810 TL + hosting sunucu giderleri 490 TL + Ödeme sistemi giderleri 900 TL (%3 Cironuzdan) = 6.095 TL

Net Kâr: 30.000 TL* -  6.095 TL* = 23.905 TL* (aylık).

Vergiler her ülkede farklı olduğu için hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Diğer kazanç yöntemi yani alt bayi ağı oluşturarak lisans (royalty) geliri elde etmek için yapılan hesaplamalar ise şöyledir:

Bunun için Türkiye'yi 50 ekonomik bölgeye ayırdığımızı varsayıyoruz. Bir bölgeyi ortalama olarak 25.000 TL'ye satabilirsiniz. Buna göre, franchise satışından elde edeceğiniz potansiyel gelir, 1.250.000 TL'dir.  Ancak, İzmir, Bursa, Ankara gibi bazı bölgeler için 25.000 TL'den daha pahalı satış yapabilirsiniz. Bayilik ücreti için gereken tutarı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Her ay bayiden aylık cironun % 20'sini lisans ücreti (royalty) olarak aldığınızda, Rusya'daki ana  yönetim şirketine bu ücretin % 10’unu göndermeniz gerekir. Böylece kalan % 10'luk kısım, sizin kazancınız olur. 50 alt bayiye ulaştıktan sonra her bir bayi 1.000 TL lisans ücreti öderse, alt bayilerden toplam 50 000 TL lisans ücreti kazancı elde etmiş olursunuz. Nasıl, iyi bir gelir kaynağı değil mi?

Nasıl başlanır

Hesaplamalar, yönetim şirketi tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarından çıkan verilerdir. Burada yer alan hesaplama sonuçları, iş başarısının vaadi değildir. İş başarısı, her zaman kendi çabanıza bağlıdır.

İşbirliğine başlayabilmemiz için sadece bir sözleşme yapmamız gerekmektedir. Sistem bağlantınız, başlangıç sertifikasının ödenmesinden sonra 7 gün içerisinde yapılacaktır. Başlangıç paketinin kalan bileşenleri 1-2 iş günü içinde sağlanmaktadır. Anlaşmanın imzalanmasından sonra projenin çalışmaya başlama süresi yaklaşık 1 ayı bulmaktadır.

Başlangıç paketi içeriği (50.000 TL’den başlayan fiyatlarla):

  Coffee Cup markası bölge temsilciliği, 

  Bölgenizde münhasır bayilik açma hakkı,

  Alt bölgelerde alt bayilik açma hakkı, 

  Eğitim,

  Elektronik olarak reklam malzemesi düzenleri,

  Dokümantasyon seti: ticari teklifler, sözleşme formları, talimatlar vb,

  Kişisel hesaplara erişim,

  Bayi bölgesini, marka web adresine ekleme,

  Bölgeyi “Android” ve “iOS” tabanlı “Coffee Cup” uygulamasına ekleme,

  Teknik ve hukuki destek.
 

“Coffee Cap” projesinin kurucusu Anton Kazak ile röportajımız

 

Hemen arayın!

0-212-900-33-55 (İstanbul)

 
Bizimle iletişime geçin!

 

İş hakkında yenilikler için mikroblogumuz 

appstore   google play
Bonplan mobile sürümünü indir
Bu ve diğer istediğiniz iş fikirlerini takip edebilirsiniz
26-03-2019

Elena Pavlova, uzun yıllardır hizmet sektöründe üst kademelerde çalışıyor, ancak artık azami özgürlük ve asgari formaliteler istiyor...

23-03-2019

“Coffee Cup” bayiliği Maria Pivtorak’ın ilk işi. Maria mimarlık üzerine eğitim görmüş, fakat son altı yıldır fotoğrafçılık sektöründe çalışmakta...

15-03-2019

Sözleşme aşamalarının hemen ardından görüşmelere başlayan Sardor, 2 işletme ile “Coffe Cup” için anlaşma sağladı. İlk ayda, toplam 8 işletme ile görüşme sağlandı...

12-03-2019

Svetlana’nın anlatımına göre girişimci, Bonplan’daki teklifleri altı aydır takip ediyordu...

08-03-2019

Timur Khabibullin, Ufa şehrindeki “Coffee Cup” projesinin tek temsilcisi oldu. Timur, internette Franchise sektöründe araştırma yapıyordu...

05-03-2019

Zhanna Chernysheva aynı anda iki şehir için Coffee Cup franchise’nı satın aldı...

01-03-2019

Larisa, uygulama hakkındaki bilgileri “Bonplan” web sitesinden öğrendi. Samara'daki temsilcimize göre bu proje oldukça yenilikçi...

26-02-2019

Alena’yı projeyi satın almaya teşvik eden, “Coffee Cup”ın, geliştirilebilir IT projesi olması ve şehirde rakibinin bulunmamasıydı...

22-02-2019

2017 yılında Sergey ile bayilik sözleşmesi imzalandı. Sergey bir yıldan fazladır Bonplan bültenine abone ve yeni iş fikirlerini takip ediyordu...

 
18-02-2019

“Coffee Cup” bayiliğine ilgi artmaya başladı. Böylece, Novosibirsk’te Sardor ile sözleşme imzalandı...