Are you from USA? Yes No
Tüm eyaletlere teklifleri!
3 İncelenmemiş iş fikri bulunmaktadır!
Yukarı çık
Bütçe
≤5.000 TL 10.000 TL 20.000 TL 30.000 TL 40.000 TL 50.000 TL 100.000 TL ≥200.000 TL
Dal
Gösteriliş ayarları
Arama yap

Bilişim Çağında Treelink İle Elektronik Mezuniyet!

Yeni iş fikirleri!

"Treelink", öğrenciler için interaktif mezuniyet fotoğraf albümleri ve eğitim kurumlarında dijital mezuniyet ağacı oluşturulmasını sağlayan mobil uygulama işidir. Bu iş, temsilcilerine iki tür kazanç kapısı açmaktadır: Mezun öğrenciler için mezuniyet albümleri oluşturulması ve diğer şehirlere bayilik satışı... Uygulamanın başlangıç paketinde, albümler, albüm düzenleri, sunum malzemeleri ve online servis bağlantı hizmetleri bulunmaktadır. "Treelink" ile hali hazırda Rusya Federasyonu'nun 15 şehrinde 50 okula hizmet verilmektedir.

Başlangıç paketi
50.000 TL'den
Okul yıllıklarını IT ile ölümsüzleştiren sosyal proje!

Talep gönder
0 (212) 900 33 55
İstanbul’daki telefon numaramız

Treelink Türkiye temsilcilerini arıyor!

Mezuniyetinizden 10 yıl sonra okulunuza döndüğünüzde öğretmenlerin hepsinin farklı, müdürün çoktan değişmiş ve okul binasının her yerinin ise neredeyse tanınmaz halde olduğunu gözünüzün önüne getiriniz. Okul duvarlarında gördüğünüz bir ağaç şekli aslında sizin için tek tanıdık şey olabilir. Telefonunuzu çıkarıp bu ağaç şeklindeki yapraklara doğru tutarak QR kodunu okutup, sınıf arkadaşlarınızla birlikte geçirdiğiniz o güzel günlere ait bütün fotoğraf ve videoları izleme imkanına kavuştuğunuzda, okulunuz yeniden yerli yerine gelecektir. Okul anılarını yitirmiş bir çok insan için bu, rüyalarında bile göremeyecekleri bir proje. Ancak bu proje, artık "Treelink" sayesinde gerçek oldu. Günümüz çocuk ve gençleri, artık 10 yıl sonra mezun oldukları okullarını ziyaret ettiklerinde, anıları gözlerinin önünde canlanacak ve hiç bir şey değişmemiş gibi derli toplu bulacak.

"Treelink" projesinin başlatıldığı şehirde 50'ye yakın okul, bunu sevinçle karşıladı. Ardından, Rusya ve Kazakistan’da bulunan 15 girişimci ile bayilik sözleşmesi imzalandı.

*İki tıklamayla eğitim kurumunun herhangi bir mezun sınıfıyla tanışabilirsiniz!

“Treelink”, mezunların birbirleriyle ve okullarıyla istedikleri zaman bağlantı kurmasını sağlayan güçlü bir sosyal bileşene sahip benzersiz bir projedir. Her alanda ihtiyaç duyduğumuz ve talep seviyesi hayli yüksek olan klasik fotoğraf hizmetlerini, hayatımızın tüm alanlarında daha derine giren IT  ile birleştirir. Proje ile mezun öğrencilere, etkileyici bir görünüme sahip kaliteli baskılı albüm de verilir. Dijital albümde ise her sınıfı temsil eden yapraklarla "Mezuniyet Ağacı" oluşturulmuştur. Albümün şık tasarımı neredeyse hiç yer kaplamaz ve aynı zamanda okul ile ilgili çok sayıda bilgi içerir. Artık gelmiş geçmiş tüm öğrenciler, okulun anılarında kalacak, sadece iki tıklamayla herhangi bir mezun, diğer arkadaşlarıyla yeniden buluşacak veya başka mezunlarla tanışabilecek.

 
*QR kod, fotoğraf ve video bölümünün olduğu internet sitesine yönlendirir.
 

Uygulamanın en çok rağbet edilen bölümü ise "Time Capsule" fonksiyonudur. Bu fonksiyon sayesinde her mezun QR koduna sahip bir albüm alır ve böylece geleceğe mesaj atabilir. Mezunun mesajını içeren sayfa ise 5 yıl sonra açılacaktır.

 
* En çok ilgi çeken noktası "Time Capsule" işlevidir
 

Rusya'daki yerel yetkililer harika fonksiyonları olan "Treelink" projesini destekliyor, okullar böyle bir dijital mezuniyet ağacının kurulmasından memnuniyet duyuyor ve mezun öğrenciler albümü satın almakta tereddüt etmiyor.

* Rusya'daki yerel yetkililer projeyi destekliyor.

Treelink ülke temsilcisi olun, çifte kazanç sağlayın 

"Treelink" markasının bayilik paketini satın alarak ülke temsilcisi olmakla kalmazsınız, aynı zamanda bu başarılı IT projenin ülke genelindeki çoğaltma hakkını da elde edersiniz.  "Treelink", aynı anda iki tür kazanç alanında çalışmanıza ve iki gelir kaynağı elde etmenize imkan sağlar. Bu durumda kazanç sağlamak için sürekli bir arayış içinde kalıp yeni şeyler yaratmanıza gerek kalmayacak, ayrıca, "Treelink" ana yönetim şirketinin Rusya genelindeki bütün deneyimi de size aktarılmış olacaktır.

İlk kazanç türünüz, kendinize ait münhasır bölgede (ör. İstanbul) 'Treelink' projesini sunacağınız eğitim kurumları olacaktır. Bu kurumlar sadece okullarla sınırlı kalmaz, liseler, kolejler, üniversitelerle de çalışabilirsiniz. Eğitim kurumları içerisinde fotoğrafçılık hizmetine her zaman talep doğacaktır ve sıradan fotoğrafçılar benzersiz 'Treelink' projesi ile rekabet edemeyecektir.

*Okula girdiğinizde mezun olacak bütün sınıflarla birlikte çalışırsınız.

"Treelink" ile mezuniyet albümlerinin oluşturulması çok basittir: Öğrencilerin ve öğretmenlerin fotoğraflarını çekersiniz ya da bu iş için fotoğrafçıları işe alırsınız. Daha sonra özel bir programa bu fotoğrafları yükler ve gün boyunca biten albümleri düzenleyip sıraya sokarsınız. Öğrenciler, ebeveynleri ile birlikte CRM sistemindeki çevrimiçi albüm ile ilgili yorum yapabilirler. Yönetim şirketi, gerekirse ve istenirse düzeltme yapabilir. Düzenlenen albüm, sınıf tarafından onaylandığında, baskı için yönetim şirketine gönderilir ve kısa sürede yüksek kaliteli albümler hazırlanmış olur. "Treelink" uygulaması için şimdiye kadar 12 çeşit albüm tasarım şablonu geliştirildi ve bu tasarımlar düzenli olarak güncellenmektedir.

 

* "Mezuniyet Ağacı", okullara farklılık katıyor, öğrenciler albümleri satın alıyor.

"Treelink" albümünün bu özellikleri, çeşitli başka ticari kuruluşlarla işbirliği yapılarak ek gelir yolunu da açabilir. Minimum alana sahip ve maksimum bilgi içeren etkileşimli "Treelink" tasarımları, tıp merkezleri, spor kompleksleri, diş hekimliği gibi alanlardaki işletmeler tarafından da talep edilmektedir. 

 

*No:99 Voronej Okulu'nun öğretmeni, "Treelink mezuniyet ağacı’’ hakkında yorumlarda bulunuyor.

İkinci tür kazancınız ise Türkiye’de "Treelink" yönetim şirketi olmanızdan kaynaklanacaktır. Böylece, kendi alt bayiliklerinizi açma hakkınız doğacaktır. Bu şekilde ülkenin diğer bölgelerindeki girişimcilere alt bayilikler satarak her ay lisans (royalty) ücreti alacak ve gelirinizi daha da yükseltmiş olacaksınız. Rusya'daki "Treelink" ana yönetim şirketi, size alt bayilerle çalışma deneyimini de aktaracak ve böylece çalışmanıza risk almadan başlamış olacaksınız.

"Treelink" temsilcisi olmayı seçtiğinizde, online servislere katılmanın yanı sıra lansman paketinde mezun öğrenci albümleri oluşturmak için eğitim, elektronik albüm maketleri, sunum ve tanıtım materyalleri, mezunlar ağacı tasarım çizimleri, dökümantasyon gibi içerikleri de alacaksınız.

Bu parlak ve eşsiz projenin ülkendeki münhasır temsilcisi ol ve işinden zevk al!

Rusya'daki bir şehirde “Treelink” bayilerinin aylık net kazancı ortalama 13.670 TL'dır (23 Ocak 2019 tarihli Ruble kuru itibarıyla).

* "Treelink" Ağacı, her okulun gururudur.

Sizce de ilgi çekici, değil mi? O zaman diğer bölümlere geçelim! Bu bölümlerde, kâr hesaplamasını, lansman paketini ve projenin kurucusu Anton Nedosekin ile yapılan video röportajı izleyebilirsiniz.

 

Kâr hesaplaması bölümüne geçelim!

*Sonuçlar garanti edilemez ve başarı, bireysel emeğinize bağlıdır.

 

"Treelink" yönetim şirketinin örnek çalışmaları ile kâr hesaplamaları, şöyledir:

* Sonuçlar garanti değildir ve bu işten kâr sağlamak, tamamen bireysel emeğinize bağlıdır.

Albüm fiyatı 130 TL’dir. 200 okul ile anlaşıp 25 öğrencili 3 mezun sınıftan 1.462.500 TL ciro elde ederiz. Aylık olarak hesapladığımızda ise bu rakam 60.963 TL’dir.

Aylık giderler: Ofis kirası 2000 TL+ ulaşım ve iletişim 100 TL+ fotoğrafçı maaşı 3.000 TL = 5.100 TL.

Net kâr: 60.963 TL* - 5.100 TL* =  55.863 TL* (aylık)

Bu, sadece kamu okullarından elde edeceğiniz kazançtır. Üniversite, kolej, özel okul ve diğer ticari kuruluşlarla çalışarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Gelirinizin ayrı bir kalemi de, diğer bölgelerdeki alt bayilerin bağlayacağı siparişlerin yüzdesini almaktır.

*Vergiler her ülkede farklı olduğu için hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Diğer kazanç yöntemi yani alt bayi ağı oluşturarak lisans (royalty) geliri elde etmek için yapılan hesaplamalar ise şöyledir:

Bunun için Türkiye'yi 50 ekonomik bölgeye ayırdığımızı varsayıyoruz. Bir bölgeyi ortalama olarak 30.000 TL'ye satabilirsiniz. Buna göre, franchise satışından elde edeceğiniz potansiyel gelir, 1.500.000 TL'dir. Ancak, İzmir, Bursa, Ankara gibi bazı bölgeler için 30.000 TL'den daha pahalı satış yapabilirsiniz. Bayilik ücreti için gereken tutarı kendiniz belirleyebilirsiniz.

"Treelink" Rusya ve Kazakistan’da bulunan 15 girişimci ile bayilik sözleşmesi imzalandı! (3 ay içinde)

Her ay bayiden sipariş ettikleri her albümün perakende satış fiyatının % 30'unu aldığınızda, Rusya'daki ana yönetim şirketine bu ücretin % 10’unu göndermeniz gerekir. Böylece kalan % 20'lik kısım, sizin kârınız olur. Her alt bayi size 700 TL lisans ücreti öderse ve 50 alt bayi ile çalışırsanız, toplam 35.000 TL kazanç elde etmiş olursunuz. Nasıl, iyi bir gelir kaynağı değil mi?
 
 
Nasıl başlanır ?

 

Hesaplamalar, yönetim şirketi tarafından yapılan araştırmanın sonuçlarından çıkan verilerdir. Burada yer alan hesaplama sonuçları, iş başarısının vaadi değildir. İş başarısı, her zaman kendi çabanıza bağlıdır.

 

 

İşbirliğine başlayabilmemiz için bir anlaşma yapmamız gerekmektedir. Eğitiminiz, bayilik sertifikası ücretinin ödenmesinden sonraki 2-3 iş günü içerisinde başlar ve 3 gün sürer ( Günde 1-2 saat). Aynı zamanda paketin tüm elektronik bileşenlerini de alırsınız. Projenin başlangıcı yaklaşık 14 iş günü sürer.

Başlangıç paketinin içeriği (250 000 TRY):

  Treelink markası bölge temsilciliği,

  Münhasır olarak belirlenen bölgede bayilik işletmesi açma hakkı,

  Alt bölgelerde alt bayilik açma hakkı,

  Eğitim,

  Elektronik ortamda reklam materyalleri,

  Dokümantasyon: Ticari teklifler, sözleşme formaları, işletme yapısı,

  Elektronik ortamda albüm düzenleri,

  Tasarım çizimleri (Mezuniyet ağacı),

  Elektronik ortamda bildiri ve sunumlar,

  Okul yönetimi için elektronik ortamda tanıtım materyali,

  Elektronik ortamda mezunlar ve veliler için tanıtım malzemesi,

  Mezuniyet albümü oluşturmak için online servise giriş hakkı,

  Bayinin bölgesini web adresine ekleme.

 

Treelink” projesinin kurucusu Anton Nedosekin ile röportajımız.

 

Hemen arayın!

0-212-900-33-55 (İstanbul)

 
Bizimle iletşime geçin!

 

İş hakkında yenilikler için mikroblogumuz

appstore   google play
Bonplan mobile sürümünü indir
Bu ve diğer istediğiniz iş fikirlerini takip edebilirsiniz
29-03-2019

Svetlana Sahanda, açılış ayı için hazırlandı, ürünler oldukça beğenildi. ‘Bazı okullarda iş birliği konusunda hemfikir olmaya başladık...

26-03-2019

Marat Novikov, önceden bir şirketin satış departmanının başındaydı. Sonra franchise'a ilgi duymaya başladı. Novikov, "Treelink"te karar kıldıktan sonra "İş konusunda istikrarlı olmak istiyorum,

22-03-2019

Anna’nın projeyi hayata geçirmesi yaklaşık iki hafta sürdü...

19-03-2019

11B Sınıf öğretmeni Anna Evgenevna Shkuropat'ın, “Treelink” projesi hakkındaki izlenimleri şöyle:

16-03-2019

Tatyana Sindiyev, projenin özgünlüğünden etkilendi. İnşaat alanında ortak olarak çalışan bir muhasebeci olan Sindiyev, yeni bir iş denemeye karar verdi.

 
12-03-2019

"No: 99" adlı okulun öğretmeni, "Treelink-Mezunlar Ağacı" projesi hakkındaki izlenimlerini paylaşıyor. Öğretmene göre, proje çok gerekli, çünkü...

08-03-2019

Svetlana Sakhanda bir bankada çalışmakla birlikte internet mağazacılığı alanında da tecrübelere sahip..

05-03-2019

Erden Shodyrov tecrübeli bir işadamı, danışmanlık şirketi ve taksi servisi sahibi. İnteraktif mezuniyet albümleri oluşturma fikri, bu girişimciyi içerdiği teklik ve münhasırlık unsurları ile etkiledi...

01-03-2019

Natalia Deminova'nın kendisine ait bir işletmesi bulunmakta. Fakat Deminova, farklı iş alanlarını da denemeye karar verdi ve IT alanında orta ölçekli yatırımlarla franchise aramaya başladı

26-02-2019

Alexander Sukhov, tecrübeli bir girişimci, ayrıca inşaat ve catering üzerine iki şirketin de kurucusu. Aleksandr, iki yıl boyunca yeni iş alanlarında uygun bir franchise aradı.